השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין לענייני ירושות

  ייפוי כוח מתמשך בית שמש

  לכל אדם בוגר יש את הזכות לנהל את כספו וענייניו בעצמו. אולם לפעמים, היכולת להתנהל באופן עצמאי פוחתת עם ההתבגרות, כתוצאה ממחלה, נכות או תאונה, אבל חשוב להבין שעם חתימה...

  להמשך קריאה

  ייפוי כוח מתמשך בירושלים

  ייפוי כוח מתמשך בירושלים הוא מסמך משפטי המאפשר למישהו לקבל החלטות במקומכם, או לפעול בשמכם, אם אינכם מסוגל לקבל החלטות בעצמך. עורך דין דוד דרוטמן מלווה משפחות ויחידים במצבים של...

  להמשך קריאה

  הגשת בקשת התנגדות לצוואה

  עורך דין התנגדות לצוואה עניין צוואות בדרך כלל, מתנהלים על מי מנוחות, אך לעיתים הדברים הם לא בדיוק כפי שצפינו, ואיך דבר יותר מרגיז כאשר נגלה כי הצוואה לא משקפת את...

  להמשך קריאה

  עורך דין ירושות בית שמש

  במסע החיים, נצטרך בוודאי לשכור את שירותיו של עורך דין ירושות בית שמש. מדובר בתחום מורכב ובעל רגישות מיוחדת, הדורש התמחות וניסיון רב. בשנים האחרונות, אנשים רבים מעדיפים מבעוד מועד...

  להמשך קריאה

  עורך דין צוואות בית שמש

  עריכת צוואות בבית שמש צוואה היא ממסמכי המשפט החשובים הקיימים אשר מקנה לכל אדם את הזכות לקבוע מה יהיה עם רכושו לאחר פטירתו. על פי חוק הירושה עזבונו של אדם יחולק...

  להמשך קריאה

  עורך דין צוואות ירושלים

  כל נושא הצוואות הוא רגיש אך עם זאת בלתי מתפשר. ענייני עזבון וענייני כספים גורמים לא פעם למחלוקות בין בני משפחה, המגיעות גם אל כותלי בית המשפט, חשוב לזכור שבנוסף...

  להמשך קריאה

  עריכת צוואה

  על פי חוק, אם לא ננסח במפורש מה אנחנו רוצים וננסח צוואה לפי החוק כך שתהיה קבילה בבית המשפט, לא נוכל להבטיח שיקירינו יקבלו מה שרצינו. עריכת צוואה הופכת להיות...

  להמשך קריאה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ירושה על פי דין

   האם ידוע לכם כיצד הרכוש שלכם יתחלק לאחר מותכם? אמנם לא נעים לחשוב על העיזבון ועל המוות, אבל דעו כי שום דבר אינו מובן מאליו. ירושה על פי דין היא...

   להמשך קריאה

   עורך דין לענייני ירושה

   בשלב מסוים אין ברירה אלא לחשוב על צוואה. עורך דין לענייני ירושה עוזר למי שמתקשה בכך לערוך צוואה שמתאימה לו. למי שעלול לנסח צוואה שתיתקל בקשיי ביצועה, עורך דין מנוסה ואמפתי יכול להדריך ולהאיר זוויות שונות. רק מסמך כזה יבהיר במדויק את הרצון האמתי שלכם. לכן, עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מנצל את הידע והניסיון הרחב שלו בתחום זה כדי לעזור לכם להגיע לצוואה שתשקף את מה שיש לכם ואת יחסיכם עם בני המשפחה והחברים.

   כיצד עורך דין לענייני ירושה עוזר לכם?

   • הקריטריון הראשון הוא התמצאות מוחלטת בדיני ירושה כדי להסביר לכם איך זה עובד בישראל. כשאתם עושים רשימת מצאי של העיזבון שלכם, אתם צריכים לקבל את כל המידע שנחוץ לכם כדי לדעת בדיוק אילו השלכות יהיו על חלוקת העיזבון שלכם על היורשים. מכאן יהיה ברור יותר גם איך לחלק אותו.
   • התמצאות בפיננסים ובדיני מקרקעין תעזור מאוד לייעוץ לכל מי שעורך צוואה ויש לו רשימה ארוכה של נכסים ופיננסים לחלק. זה החלק שבו נעזרים בעורך הדין על מנת להבין את החוק הישראלי בנוגע לחלוקה. משום כך יש גם אנשים שמחליטים בשלב זה דווקא לחלק את העיזבון כדי להקל על היורשים ועליהם.
   • כשאתם מנסחים צוואה עליכם לנסח אותה ללא השפעה פסולה או כפייה. עורך הדין הוא זה שמבטיח שהשיקולים שלכם יהיו ענייניים ולא יושפעו מאינטרסים של יורשים. החשיבות של זה גדולה, משום שאם לא ישתכנע בזה גם תהיה בעיה לאשר את הצוואה בבית המשפט לאחר הפטירה. במקרה כזה המערערים על תקפות הצוואה עלולים לזכות בערעור.
   • ניסוח אמפתי ורגיש של הצוואה גם יעזור ליורשים לקבל אותה ולא להתנגד לה, אם צפויים קרבות ירושה ויהיו אנשים שייפגעו. תתפלאו לדעת כמה זה עוזר.

   משרד עורך דין לענייני ירושה

   כדי להבטיח שהצוואה שלכם תכובד ובית המשפט יאשר אותה ליישום, כדאי לכם להתייעץ עם עורך דין לענייני ירושה. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן יעזור לכם לנסח צוואה שתיקח בחשבון את הכול ותבטיח שתהיה תקפה בבית המשפט. הניסיון העשיר שלו בתחומים שונים ובדיני ירושה יסייעו לכם לנסח את הרצון שלכם ליורשיכם, כך שיבינו אותה במדויק. 

   עורך דין צוואות וירושות

   רק כאשר מתחילים לחשוב על מה שהשגנו בחיינו ואנחנו מתקדמים בגיל, מבינים עד כמה מורכב לצוות את העיזבון שלנו לאהובינו. לשם כך עורך דין לענייני ירושה בירושלים עומד לרשותנו, לא רק כדי לנסח צוואה כי אם גם כדי להבטיח שאנחנו מבינים את ההשלכות. ככל שהרכוש רב וסבוך יותר, עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן יכול לפשט בגישתו האנושית וההגיונית את המשימה. עריכת צוואה היא אמנות לא פחות מאשר מלאכה וכדאי להכין אותה בלב שלם ולאחר ייעוץ מקצועי.

   שירותי עורך דין צוואות וירושות

   • כל עריכת צוואה גורמת לנו לחשוב מחדש על מה שיש לנו ומה שצריך לסיים ולסדר בזמן. ייעוץ של עורך דין עוזר למעשה לעשות סדר כללי בכל מה שיש לנו והשגנו, כדי שנוכל לחשוב על העיזבון שלנו ולמי מורישים. זה מחייב גם מחשבה על מערכות היחסים שלנו ואיך אנחנו רוצים שיזכרו אותנו. כשעורך הדין מספיק אמפתי ולא רק מומחה בדיני ירושה, הוא יסייע לכם לקבוע סדר עדיפויות ולנסח אותן.
   • דיני ירושה בישראל הם מאוד ברורים וכל עוד לא הבענו את רצוננו בבירור בצוואה כשרה שתימצא תקפה בבית המשפט, גם לא נוכל להוריש למי שרצינו. אם נעקוף את דיני הירושה עורך הדן יסב את תשומת לבנו לכך ויסביר כיצד לעשות זאת בדרך שבית המשפט יקבל כקבילה. 
   • צוואה כשרה ותקפה היא צוואה שנערכת ללא השפעת גורמים בעלי אינטרסים. עורך הדין שעוזר לנו לנסח אותה ינטרל את כל ההשפעות הזרות, ויוודא שאנחנו עושים זאת כמו שצריך ומבלי שהצוואה תיפסל.
   • חלק מהעיזבון שאנחנו משאירים ליורשינו עשוי להשליך על חייהם ולגרום להם להוצאות או להתנגשות מסוימת עם אורח חייהם או ערכיהם. כדי לוודא שאנחנו מותירים צוואה שאפשר לקיים בלי הסתייגויות ומבלי להקשות על היורשים, עורך הדין יסביר לכם בדיוק את ההשלכות של מה שרצינו.

   משרד עורך דין צוואות וירושות

   ניסיון מקצועי עשיר והבנה רבה בנפש האדם הם תכונות הבסיס של עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן, שהתנסה כבר שנים רבות בעריכת צוואות. הוא עורך דין צוואות וירושות שראה כבר הכול יודע בדיוק מהן ההשלכות של כל החלטה ולכן ייעץ לכם בלב שלם כיצד להותיר צוואה שתשאיר אתכם מרוצים.

   עורך דין לענייני ירושות וצוואות

   עורך דין לענייני ירושות, הוא עורך דין שהתמקצע בכל נושא הירושות והצוואות, ומסוגל לטפל בכל הנושאים בין אם בטיפול בעורך הצוואות, או באם מדובר על היורשים. באופן עקרוני היורדים הטבעיים הם האישה או בת הזוג, ילדיו של המוריש, הוריו, הסבים וכל הצאצאים. כמובן שישנו סדר עדיפות, והכל בכפוף למצב המשפחתי בזמן הפטירה. במרבית המקרים באם קיים רכב, בת הזוג יורשת אותו ואת כל המיטלטלין המשותפים. במידה וישנם יורשים נוספים חוץ ממנה היא תקבל חצי או שני שליש מהעיזבון תלוי מי השארים שנשארו על פי חוק, אם בזמן הפטירה שלו בת הזוג היתה נשואה לו מעל שלוש שנים אז היא תזכה לרשת גם את הדירה, והדבר יחול גם על ידועה בציבור. כל זאת בתנאי שאין צוואה שהשאיר המנוח. בכל רצון של ייעוץ בנושא, ניתן לפנות אל עו"ד דוד דרוטמן נוטריון מוסמך ובעל ניסיון רב בתחומים משפטיים שונים, כענייני ירושה, צוואות, עריכת חוזים, נדל"ן, וכן מתן ייעוץ ללקוח בכל תחומי החוק העסקי, ועוד.

   עורך דין לענייני ירושות – הכללים

   ישנם כללי בסיס לגבי הזכאים לירושה על פי חוק הירושה לדוגמא: במידה והמנוח השאיר אחריו ילדים, אז זכותם לירושה היא קודמת לזכות הוריו, וזכות ההורים היא לפני הורי ההורים במידה והם בחיים. במידה וילדו של המוריש נפטר לפניו, ילדיו יהיו היורשים במקומו. אדם שהוא בן יחיד להוריו, ללא בת זוג וילדים, יוריש את עיזבונו להוריו. וכמובן קיימים סייגים נוספים בנושא. במידה ואין למוריש קרובי משפחה היורשת היא המדינה. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם עורך דין לענייני ירושות, המתמחה בכל החוקים והנקודות שיש לקחת בחשבון לאורך כל תהליך כתיבה או מימוש צוואה.

   עורכי דין מומלצים לענייני ירושה

   במידה והחלטתם לפנות לעורך דין צוואות בירושלים לטיפול בעניינכם, יש לבדוק את ההתמחות שלו בכל נושא הירושות והצוואות. פנו עוד היום אל עו"ד דוד דרוטמן, בעל ותק וניסיון בתחום.

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    תרגום »