השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עורך דין לענייני ירושה

עריכת צוואה

על פי חוק, אם לא ננסח במפורש מה אנחנו רוצים וננסח צוואה לפי החוק כך שתהיה קבילה בבית המשפט, לא נוכל להבטיח שיקירינו יקבלו מה שרצינו. עריכת צוואה הופכת להיות...

להמשך קריאה

ירושה על פי דין

האם ידוע לכם כיצד הרכוש שלכם יתחלק לאחר מותכם? אמנם לא נעים לחשוב על העיזבון ועל המוות, אבל דעו כי שום דבר אינו מובן מאליו. ירושה על פי דין היא...

להמשך קריאה

בשלב מסוים אין ברירה אלא לחשוב על צוואה. עורך דין לענייני ירושה עוזר למי שמתקשה בכך לערוך צוואה שמתאימה לו. למי שעלול לנסח צוואה שתיתקל בקשיי ביצועה, עורך דין מנוסה ואמפתי יכול להדריך ולהאיר זוויות שונות. רק מסמך כזה יבהיר במדויק את הרצון האמתי שלכם. לכן, עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מנצל את הידע והניסיון הרחב שלו בתחום זה כדי לעזור לכם להגיע לצוואה שתשקף את מה שיש לכם ואת יחסיכם עם בני המשפחה והחברים.

כיצד עורך דין לענייני ירושה עוזר לכם?

  • הקריטריון הראשון הוא התמצאות מוחלטת בדיני ירושה כדי להסביר לכם איך זה עובד בישראל. כשאתם עושים רשימת מצאי של העיזבון שלכם, אתם צריכים לקבל את כל המידע שנחוץ לכם כדי לדעת בדיוק אילו השלכות יהיו על חלוקת העיזבון שלכם על היורשים. מכאן יהיה ברור יותר גם איך לחלק אותו.
  • התמצאות בפיננסים ובדיני מקרקעין תעזור מאוד לייעוץ לכל מי שעורך צוואה ויש לו רשימה ארוכה של נכסים ופיננסים לחלק. זה החלק שבו נעזרים בעורך הדין על מנת להבין את החוק הישראלי בנוגע לחלוקה. משום כך יש גם אנשים שמחליטים בשלב זה דווקא לחלק את העיזבון כדי להקל על היורשים ועליהם.
  • כשאתם מנסחים צוואה עליכם לנסח אותה ללא השפעה פסולה או כפייה. עורך הדין הוא זה שמבטיח שהשיקולים שלכם יהיו ענייניים ולא יושפעו מאינטרסים של יורשים. החשיבות של זה גדולה, משום שאם לא ישתכנע בזה גם תהיה בעיה לאשר את הצוואה בבית המשפט לאחר הפטירה. במקרה כזה המערערים על תקפות הצוואה עלולים לזכות בערעור.
  • ניסוח אמפתי ורגיש של הצוואה גם יעזור ליורשים לקבל אותה ולא להתנגד לה, אם צפויים קרבות ירושה ויהיו אנשים שייפגעו. תתפלאו לדעת כמה זה עוזר.

משרד עורך דין לענייני ירושה

כדי להבטיח שהצוואה שלכם תכובד ובית המשפט יאשר אותה ליישום, כדאי לכם להתייעץ עם עורך דין לענייני ירושה. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן יעזור לכם לנסח צוואה שתיקח בחשבון את הכול ותבטיח שתהיה תקפה בבית המשפט. הניסיון העשיר שלו בתחומים שונים ובדיני ירושה יסייעו לכם לנסח את הרצון שלכם ליורשיכם, כך שיבינו אותה במדויק. 

עורך דין צוואות וירושות

רק כאשר מתחילים לחשוב על מה שהשגנו בחיינו ואנחנו מתקדמים בגיל, מבינים עד כמה מורכב לצוות את העיזבון שלנו לאהובינו. לשם כך עורך דין ירושות וצוואות עומד לרשותנו, לא רק כדי לנסח צוואה כי אם גם כדי להבטיח שאנחנו מבינים את ההשלכות. ככל שהרכוש רב וסבוך יותר, עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן יכול לפשט בגישתו האנושית וההגיונית את המשימה. עריכת צוואה היא אמנות לא פחות מאשר מלאכה וכדאי להכין אותה בלב שלם ולאחר ייעוץ מקצועי.

שירותי עורך דין צוואות וירושות

  • כל עריכת צוואה גורמת לנו לחשוב מחדש על מה שיש לנו ומה שצריך לסיים ולסדר בזמן. ייעוץ של עורך דין עוזר למעשה לעשות סדר כללי בכל מה שיש לנו והשגנו, כדי שנוכל לחשוב על העיזבון שלנו ולמי מורישים. זה מחייב גם מחשבה על מערכות היחסים שלנו ואיך אנחנו רוצים שיזכרו אותנו. כשעורך הדין מספיק אמפתי ולא רק מומחה בדיני ירושה, הוא יסייע לכם לקבוע סדר עדיפויות ולנסח אותן.
  • דיני ירושה בישראל הם מאוד ברורים וכל עוד לא הבענו את רצוננו בבירור בצוואה כשרה שתימצא תקפה בבית המשפט, גם לא נוכל להוריש למי שרצינו. אם נעקוף את דיני הירושה עורך הדן יסב את תשומת לבנו לכך ויסביר כיצד לעשות זאת בדרך שבית המשפט יקבל כקבילה. 
  • צוואה כשרה ותקפה היא צוואה שנערכת ללא השפעת גורמים בעלי אינטרסים. עורך הדין שעוזר לנו לנסח אותה ינטרל את כל ההשפעות הזרות, ויוודא שאנחנו עושים זאת כמו שצריך ומבלי שהצוואה תיפסל.
  • חלק מהעיזבון שאנחנו משאירים ליורשינו עשוי להשליך על חייהם ולגרום להם להוצאות או להתנגשות מסוימת עם אורח חייהם או ערכיהם. כדי לוודא שאנחנו מותירים צוואה שאפשר לקיים בלי הסתייגויות ומבלי להקשות על היורשים, עורך הדין יסביר לכם בדיוק את ההשלכות של מה שרצינו.

משרד עורך דין צוואות וירושות

ניסיון מקצועי עשיר והבנה רבה בנפש האדם הם תכונות הבסיס של עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן, שהתנסה כבר שנים רבות בעריכת צוואות. הוא עורך דין צוואות וירושות שראה כבר הכול יודע בדיוק מהן ההשלכות של כל החלטה ולכן ייעץ לכם בלב שלם כיצד להותיר צוואה שתשאיר אתכם מרוצים.

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר