השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עריכת צוואה

  על פי חוק, אם לא ננסח במפורש מה אנחנו רוצים וננסח צוואה לפי החוק כך שתהיה קבילה בבית המשפט, לא נוכל להבטיח שיקירינו יקבלו מה שרצינו. עריכת צוואה הופכת להיות היום חיונית יותר מאי פעם, משום שקרבות הירושה שאנחנו נתקלים בהם במקומות שונים גורמים לנו לחשוב על עצמנו ועל משפחתנו. עורך דין ונוטריון דוד דורטמן מכיר את התחום הזה מקרוב, וגישתו היא להקל על אנשים לנסח את רצונם כדי להבטיח שהעיזבון יחולק בהתאם וללא קרבות מכוערים.

   

  למה חשובה עריכת צוואה?

  • לא פעם אנחנו נתקלים בסיפורים שונים בתקשורת על קרבות ירושה, ולפעמים זה קורה בסביבתנו הקרובה. זה אף פעם לא נעים לחשוב על זה שיקירינו ייפגעו או יפגעו אחד בשני, ולכן מומלץ לעשות הכול כדי למנוע את הקרע המיותר הזה. ניסוח מדויק של הרצון שלנו יבהיר לאנשים שהכול מוטל עלינו וזאת האחריות שלנו להסביר להם למה. זאת, כמובן, אם אכפת לנו מה יחשבו עלינו ואיך יזכרו אותנו.
  • כשאנחנו חושבים מראש על העיזבון שלנו אנחנו כבר נדרשים לעשות מאזן של החיים שלנו, לטוב ולרע. זה עוזר מאוד לתכנן את ההתנהלות שלנו גם במובן החומרי. לעתים שוקלים להשאיר עיזבון אבל רואים שנצטרך לצמצם אותו בגלל משברים שדורשים משאבים מהעיזבון.
  • ייעוץ של עורך דין שמתמחה בניסוח צוואות ויחד עם זה גם בדיני מקרקעין ופיננסים יכול לפתוח לנו צוהר לעולם של מסים והיטלים שלא חשבנו שישפיע על היורשים שלנו. אם רצינו להיטיב אתם אבל בסופו של דבר הקשינו עליהם בנטל מסים וחובות, זהו גם שיקול שעלינו לקחת בחשבון. את כל המידע הזה מקבלים כשיושבים עם עורך דין מנוסה שמנסח את הצוואה ומאיר את עינינו בנוגע להשלכות.

   

  עריכת צוואה

   

  עריכת צוואה – לערוך דין וחשבון על חיינו

  עריכת צוואה היא כמו עריכת דין וחשבון על חיינו. כשאנחנו יושבים עם עורך דין ונוטריון דוד דורטמן נקבל ממנו הסברים על העיזבון שלנו בגישתו האמפתית. הייעוץ שלו יבהיר מה מקובל בישראל ומה החוק אומר, כך שהוא שופך הרבה אור על האופן שבו ננהל את הצוואה שלנו וננסח אותה למען יקירינו. מומלץ לערוך צוואה רק עם מומחים כאלה.

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ירושות וצוואות נוספים

   סכסוכים בין בני המשפחה

   אם אתם נמצאים בעיצומו של סכסוך משפחתי שנוגע לירושה משפחתית, הצעד הראשון הוא לשכור שירותי עורכי דין לענייני ירושה בירושלים. ויתכן מאוד שתחליט, בזמן שאתה מתמודדים עם הוראות העיזבון, שאתם...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר