השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תרגום מסמכים מאנגלית לעברית

תארו לכם שאתם צריכים להעביר את התואר האקדמי שלכם את כל מסלול המכשולים של האישור והאקרדיטציה בישראל. תרגום מסמכים מאנגלית לעברית של הניסיון המקצועי שלכם או תעודות השכלה, תרגום מסמכים כמו חוזים או כל ניירת רפואית ואחרת שחיוני להגיש בעברית, חייבים לעבור תרגום מוסמך ואישור משפטי שמאשר את המקוריות שלהם. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן דואג לכם לתרגום מהימן וחוקי של המסמכים שלכם לצורך הליכים שונים בישראל.

מה דורש תרגום מסמכים מאנגלית לעברית?

  • כל מסמך משפטי שקשור למצבכם האישי כמו תעודות נישואין וגירושין, תעודות לידה ופטירה, תעודות על אימוץ או אפוטרופסות, מסמכים עיזבון וצוואות, כל מה שעליכם להוכיח ששייך לכם ונוגע בכם ומוגש לרשויות המוסמכות בישראל, בעיקר לבתי המשפט.
  • חוזים ועסקאות שונות, מסמכים לקבלת מימון וכל מסמך שקשור לעסקה מסחרית כלשהי ונחוצים להגשה לבנקים, לגופי מימון, לחברות ביטוח, לרשויות המס, לעורכי הדין של השותפים שלכם, לצורך קבלת בעלות ואישור רשמי שלה בטאבו או ברשויות שונות. כל אלה דורשים תרגום שמוודא גם אמינות המסמכים ואותנטיות שלהם.
  • התרגום כולל גם מסמכים רפואיים שנוגעים למצבכם בנוגע לטיפולים ותאונות שעברתם, מסמכים שכאלה שאמורים להיות מוגשים לחברות ביטוח, לרופאים ומוסדות רפואיים כדי לקבל החזרים, לבתי משפט בנוגע לתביעה שלכם. יש לתרגם ולהחתים ולהגיש כל מה שקשור ונלווה למסמכים הרפואיים שלכם מלווה אתכם.
  • תרגום מסמכים נוספים כמו תעודות השכלה שלכם ותארים שקיבלתם במוסדות להשכלה גבוהה, וכעת עליכם להוכיח שאתם בעלי תואר זה או אחר והסמכה מטעם מוסדות שונים כדי להתקבל לעבודה בארץ.

תרגום מסמכים מאנגלית לעברית – תרגום משפטי

תרגום משפטי דורש לא רק ידע מדויק במסמכים אלא גם שימוש נכון במונחים השונים. לשם כך רק עורך דין יכול לספק תרגום מסמכים מאנגלית לעברית שיעמוד בדרישות החוק. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן יודע לבחון את כל המסמכים ויש לו היכרות טובה עם מוסדות שונים ועם הדרישות לתרגום משפטי אמין בישראל על ידי הרשויות המוסמכות. אם יש לכם צורך בתרגום משפטי אמין ואימות המקורות, פנו לעורך הדין שיכול לספק לכם שירות מוסמך כזה באחריות.

עולם בינלאומי כמו היום מחייב מגעים שונים בין ישראלים לבין גורמים בחו"ל בתחומים שונים. תרגום נוטריוני לאנגלית הוא תרגום שמקובל ונחוץ לכל מי שעומד ללמוד בחו"ל או לסגור עסקאות שונות. ההתפשטות הישראלית בכל תחום, מעסקים והייטק ועד קולנוע ומוזיקה מחייבים גם העלאה בדרגה של ההתנהלות החוזית. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מספק שירותי תרגום נוטריוני של מסמכים שונים שנדרשים לצורך התנהלות זאת בשפות שונות.

לשם מה נחוץ תרגום נוטריוני לאנגלית?

  • אם אתם מקימים סטרט אפ או חברה ואתם מגייסים הון ושותפים ומנסים למכור את העסק שלכם בעולם, אתם צריכים תרגום נוטריוני של מסמכים משפטיים שונים: החל ממסמכי ההתאגדות העסקית שלכם בתור חברה בע"מ ודרך מסמכים פיננסיים שונים מרשויות המס והבנקים או כל גורם שקשור לחברה שלכם. רק כך תוכלו לשכנע אחרים שאתם חברה עסקית חוקית שכדאי להשקיע בה.
  • לימודים בחו"ל הם פופולריים מאוד בקרב ישראלים וכאשר הם נדרשים להירשם עליהם להגיש תרגום נוטריוני של תעודות השכלה רלוונטיות. בלי זה אי אפשר יהיה להתקדם ולהירשם ללימודים רשמיים.
  • תעודות ומסמכים שמעידים על ניסיון מקצועי או עבודה במקומות מסוימים שנחוצים לכם כדי להגיע לעבודה דומה בחו"ל ולהתקדם. זהו התרגום שיכול לפתוח לכם דלתות רבות כדי לעבור לתפקיד הבא שלכם.
  • מסמכים רפואיים על מנת לקבל טיפול בחו"ל מחייבים מונחים רפואיים ואת האסמכתא הנוטריונית כדי למנוע טעויות אבל גם לשחרר מתביעות שונות על טיפולים רפואיים שגויים.
  • מסמכים לצורך תביעת ביטוח או הגשת תביעה משפטית כלשהי במדינות שונות.

 

תרגום מסמכים מאנגלית לעברית

 

תרגום נוטריוני לאנגלית – שירותי תרגום משפטי

תרגום משפטי הוא תחום שהולך ומתרחב בימינו דווקא משום שהעולם הופך להיות קטן יותר. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מציע שירותי תרגום נוטריוני לאנגלית בכמה שפות, ושירות ייעוץ משפטי מהימן ואחראי. הקשרים עם מוסדות שונים במדינות אחרות יכולים להיראות אחרת לגמרי כשעוברים דרך נוטריון ישראלי שהופך זאת לחוקי ומספק לכם את הייעוץ המשפטי הנדרש. כך תוכלו להבטיח שאתם מקבלים מסמכים אותנטיים שיכירו בהם בכל מדינה בעולם. זה עולה כסף רב מדי להסתמך על שירותי תרגום שאינם מוסמכים לכך.

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תחומי התמחות נוספים

הסכם חלוקת עיזבון

לכל ירושה ולכל צוואה יש גם שינויים שאפשר לערוך לאחר מות המוריש, אבל הם דורשים מעורבות משפטית כדי להבהיר את כל ההשלכות. הסכם חלוקת עיזבון יכול לשנות כל ירושה על...

להמשך קריאה

הגשת ייפוי כוח מתמשך

יש מצבים בחיים שבהם דרושה גישה אנושית ומתחשבת, במיוחד כאשר אנשים נזקקים לעזרה משפטית בנוגע לכשירותם. הגשת ייפוי כוח מתמשך היא אחד המצבים האלה, שבהם חובה להגיש עזרה כזאת למי...

להמשך קריאה

בקשה לאפוטרופסות

אחד הרגעים הנוגעים ללב הוא רגע שבו ברור שאדם אינו יכול עוד לנהל את ענייניו ולכן נזקק לאפוטרופוס. בקשה לאפוטרופסות מוגשת על ידי קרובי משפחה או הרשויות והיא חייבת להיות...

להמשך קריאה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר