השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הגשת ייפוי כוח מתמשך

יש מצבים בחיים שבהם דרושה גישה אנושית ומתחשבת, במיוחד כאשר אנשים נזקקים לעזרה משפטית בנוגע לכשירותם. הגשת ייפוי כוח מתמשך היא אחד המצבים האלה, שבהם חובה להגיש עזרה כזאת למי שעומד לאבד את היכולת לנהל את ענייניו. זה קורה בזמן מחלה או מצב של מוגבלות נפשית. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן ייעץ וינהל עבורכם תהליכים כאלה ברגישות המתבקשת.

 

מה צריך לדעת על הגשת ייפוי כוח מתמשך?

  • מצבים שונים בחיים נוטלים מאדם את היכולת לנהל את חייו ואת ענייניו והוא נזקק לעזרה בכך. זה קורה בגלל מצב רפואי קשה, או בגלל אובדן הדרגתי של צלילות הדעת כמו במקרים של אלצהיימר או דמנציה, או מחלה שעומדת ליטול מהאדם כל יכולת להתנהל לבד ולהחליט לגבי עצמו.
  • ייפוי הכוח המתמשך מסמל את הניהול המתבקש בשל הבעיה ולכן מדובר ברצף זמן מתמשך. כדי לתת לזה תוקף משפטי, יש להגיש יחד עם זאת חוות דעת רפואית בנוגע למחלה מרופא שמכיר את הבגיר שמבקש להעניק ייפוי כוח כזה. הבדיקה המדוקדקת נעשית על ידי עורך הדין ומוגשת לבית המשפט, כדי שלא יהיה ספק וכדי שמי שביקש זאת יקבל את הסמכות לכך.
  • בגלל ההשלכות של הליך כזה יש לבדוק ולקבל את הייעוץ המלא ביותר. ניהול חיים של אדם אחר מחייב גם קבלת החלטות בשמו ולמענו, ויש להכיר לא רק את מצבו הרפואי ומגבלותיו אלא גם להבין באילו צרכים מדובר. זה נכון שבעתיים כאשר מדובר בטיפולים רפואיים לאדם שלא יוכל עוד לקבל את ההחלטות על כך בעצמו.

הגשת ייפוי כוח מתמשך

הגשת ייפוי כוח מתמשך – קבלת חסות רשמית

כשאתם זקוקים לייעוץ משפטי בנושאים משפחתיים רגישים, חשוב מאוד להחליט עם מי מתייעצים על כך ובידי מי מפקידים את הטיפול. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מודע לכל ההשלכות ולכל ההיבטים שכרוכים בכל הקשור להגשת ייפוי כוח מתמשך ולכן ייעץ לכם באמפתיה ובמקצועיות. הליווי המשפטי במקרה כזה נעשה גם בצורה תומכת. זאת כדי שתוכלו לעבור את ההליכים באופן חלק ונהיר ככל האפשר, ובמצב רגשי שאינו מערפל את השיפוט ואת ההבנה.

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תחומי התמחות נוספים

הגשת בקשת התנגדות לצוואה

עורך דין התנגדות לצוואה עניין צוואות בדרך כלל, מתנהלים על מי מנוחות, אך לעיתים הדברים הם לא בדיוק כפי שצפינו, ואיך דבר יותר מרגיז כאשר נגלה כי הצוואה לא משקפת את...

להמשך קריאה

עורך דין מקרקעין בבית שמש

עסקאות נדל"ן הן עסקאות מורכבות, ישנם תחומים רבים בנדל"ן שלא כל עורך דין מסוגל לבצע, יש להבין את תתי הנושאים ולהתמחות שנים רבות במקצוע, כדי להתמודד בהצלחה מרובה עם כל...

להמשך קריאה

עורך דין ירושות בית שמש

במסע החיים, נצטרך בוודאי לשכור את שירותיו של עורך דין ירושות בית שמש. מדובר בתחום מורכב ובעל רגישות מיוחדת, הדורש התמחות וניסיון רב. בשנים האחרונות, אנשים רבים מעדיפים מבעוד מועד...

להמשך קריאה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר