השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

בקשה לאפוטרופסות

אחד הרגעים הנוגעים ללב הוא רגע שבו ברור שאדם אינו יכול עוד לנהל את ענייניו ולכן נזקק לאפוטרופוס. בקשה לאפוטרופסות מוגשת על ידי קרובי משפחה או הרשויות והיא חייבת להיות מלווה בייעוץ משפטי. זאת כדי להסביר בדיוק את ההשלכות שנובעות מכך וזאת כדי לנהל את הגשת המסמכים כחוק בצורה מסודרת. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מנוסה בביצוע מהלכים כאלה בתחום כל כך רגיש ואנושי ויכול לסייע לכם לנהל אותו ברגישות.

 

מה צריך לדעת על הגשת בקשה לאפוטרופסות?

  • אתם יכולים להגיש בשם בן המשפחה את הבקשה לרשויות כדי להיות אפוטרופוסים בעצמכם או כדי להעביר אותה לידי גורם רשמי אחר. זהו רגע שמחייב הבנה של המצב והשלכותיו החוקיות וגם הפיננסיות משום שמדובר בהעברת כל הסמכויות ושיקול הדעת מידיו לידי מישהו אחר.
  • הגשת הבקשה מחייבת הגשת מסמכים והשגתם ולכן עורך הדין צריך להדריך אתכם ולהגיש את המסמכים אתכם. כשעורך דין מעורב זה מאפשר לשמור על זכויותיכם וגם זכויות בן המשפחה שהבקשה מוגשת לגביו וגם מאמת למעשה את האותנטיות של כל מסמך. כלומר, זה נועד כדי לוודא שאין כאן חשד שמדובר בניצול לרעה של מצב מסוים כדי להשתלט על כספים או נכסים או אדם כלשהו.
  • עורך הדין גם הוא יכול לשמש אפוטרופוס במקרים מסוימים הן של האדם והן של הרכוש שעליו לנהל. בגלל זה יש לבחור בקפידה את עורך הדין שאתם יכולים לסמוך עליו.
  • כל הליך מינוי אפוטרופוס מתנהל בבית משפט ולכן ייעוץ וייצוג משפטי נדרש לצורך זה.
  • את המסמכים והנימוקים לבקשה צריך למלא בצורה משכנעת ולצרף הוכחות לכך במקרה שבו צריך להסביר למה הבקשה מוגשת.

בקשה לאפוטרופסות

 

 בקשה לאפוטרופסות – ייעוץ וייצוג לעניין

בשל רגישות כל מה שקשור לעצמאות אנשים והגשת בקשה לאפוטרופסות עליהם, רצוי להתייעץ עם עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן, שיתקשר אתכם באמפתיה ובהבנה. זה חיוני יחד עם הידע הנדרש כדי להכין מסמכים משפטיים ולהגיש אותם לבית המשפט, וכדי להבטיח שמי שצריך את החסות הזאת אכן מקבל את השירות הטוב ביותר במצבו. זה מחייב גם להבין במה זה כרוך ומהו הליך קבלת ההחלטות וניהול החיים לאחר העברת אפוטרופסות לגורם רשמי שנבחר לשם כך.

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תחומי התמחות נוספים

הגשת בקשת התנגדות לצוואה

עורך דין התנגדות לצוואה עניין צוואות בדרך כלל, מתנהלים על מי מנוחות, אך לעיתים הדברים הם לא בדיוק כפי שצפינו, ואיך דבר יותר מרגיז כאשר נגלה כי הצוואה לא משקפת את...

להמשך קריאה

עורך דין מקרקעין בבית שמש

עסקאות נדל"ן הן עסקאות מורכבות, ישנם תחומים רבים בנדל"ן שלא כל עורך דין מסוגל לבצע, יש להבין את תתי הנושאים ולהתמחות שנים רבות במקצוע, כדי להתמודד בהצלחה מרובה עם כל...

להמשך קריאה

עורך דין ירושות בית שמש

במסע החיים, נצטרך בוודאי לשכור את שירותיו של עורך דין ירושות בית שמש. מדובר בתחום מורכב ובעל רגישות מיוחדת, הדורש התמחות וניסיון רב. בשנים האחרונות, אנשים רבים מעדיפים מבעוד מועד...

להמשך קריאה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר