השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תרגום מסמכים מאנגלית לעברית

תארו לכם שאתם צריכים להעביר את התואר האקדמי שלכם את כל מסלול המכשולים של האישור והאקרדיטציה בישראל. תרגום מסמכים מאנגלית לעברית של הניסיון המקצועי שלכם או תעודות השכלה, תרגום מסמכים כמו חוזים או כל ניירת רפואית ואחרת שחיוני להגיש בעברית, חייבים לעבור תרגום מוסמך ואישור משפטי שמאשר את המקוריות שלהם. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן דואג לכם לתרגום מהימן וחוקי של המסמכים שלכם לצורך הליכים שונים בישראל.

 

מה דורש תרגום מסמכים מאנגלית לעברית?

 • כל מסמך משפטי שקשור למצבכם האישי כמו תעודות נישואין וגירושין, תעודות לידה ופטירה, תעודות על אימוץ או אפוטרופסות, מסמכים עיזבון וצוואות, כל מה שעליכם להוכיח ששייך לכם ונוגע בכם ומוגש לרשויות המוסמכות בישראל, בעיקר לבתי המשפט.
 • חוזים ועסקאות שונות, מסמכים לקבלת מימון וכל מסמך שקשור לעסקה מסחרית כלשהי ונחוצים להגשה לבנקים, לגופי מימון, לחברות ביטוח, לרשויות המס, לעורכי הדין של השותפים שלכם, לצורך קבלת בעלות ואישור רשמי שלה בטאבו או ברשויות שונות. כל אלה דורשים תרגום שמוודא גם אמינות המסמכים ואותנטיות שלהם.
 • התרגום כולל גם מסמכים רפואיים שנוגעים למצבכם בנוגע לטיפולים ותאונות שעברתם, מסמכים שכאלה שאמורים להיות מוגשים לחברות ביטוח, לרופאים ומוסדות רפואיים כדי לקבל החזרים, לבתי משפט בנוגע לתביעה שלכם. יש לתרגם ולהחתים ולהגיש כל מה שקשור ונלווה למסמכים הרפואיים שלכם מלווה אתכם.
 • תרגום מסמכים נוספים כמו תעודות השכלה שלכם ותארים שקיבלתם במוסדות להשכלה גבוהה, וכעת עליכם להוכיח שאתם בעלי תואר זה או אחר והסמכה מטעם מוסדות שונים כדי להתקבל לעבודה בארץ.

 

תרגום מסמכים מאנגלית לעברית – תרגום משפטי

תרגום משפטי דורש לא רק ידע מדויק במסמכים אלא גם שימוש נכון במונחים השונים. לשם כך רק עורך דין יכול לספק תרגום מסמכים מאנגלית לעברית שיעמוד בדרישות החוק. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן יודע לבחון את כל המסמכים ויש לו היכרות טובה עם מוסדות שונים ועם הדרישות לתרגום משפטי אמין בישראל על ידי הרשויות המוסמכות. אם יש לכם צורך בתרגום משפטי אמין ואימות המקורות, פנו לעורך הדין שיכול לספק לכם שירות מוסמך כזה באחריות.

עולם בינלאומי כמו היום מחייב מגעים שונים בין ישראלים לבין גורמים בחו"ל בתחומים שונים. תרגום נוטריוני לאנגלית הוא תרגום שמקובל ונחוץ לכל מי שעומד ללמוד בחו"ל או לסגור עסקאות שונות. ההתפשטות הישראלית בכל תחום, מעסקים והייטק ועד קולנוע ומוזיקה מחייבים גם העלאה בדרגה של ההתנהלות החוזית. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מספק שירותי תרגום נוטריוני של מסמכים שונים שנדרשים לצורך התנהלות זאת בשפות שונות.

 

לשם מה נחוץ תרגום נוטריוני לאנגלית?

 • אם אתם מקימים סטרט אפ או חברה ואתם מגייסים הון ושותפים ומנסים למכור את העסק שלכם בעולם, אתם צריכים תרגום נוטריוני של מסמכים משפטיים שונים: החל ממסמכי ההתאגדות העסקית שלכם בתור חברה בע"מ ודרך מסמכים פיננסיים שונים מרשויות המס והבנקים או כל גורם שקשור לחברה שלכם. רק כך תוכלו לשכנע אחרים שאתם חברה עסקית חוקית שכדאי להשקיע בה.
 • לימודים בחו"ל הם פופולריים מאוד בקרב ישראלים וכאשר הם נדרשים להירשם עליהם להגיש תרגום נוטריוני של תעודות השכלה רלוונטיות. בלי זה אי אפשר יהיה להתקדם ולהירשם ללימודים רשמיים.
 • תעודות ומסמכים שמעידים על ניסיון מקצועי או עבודה במקומות מסוימים שנחוצים לכם כדי להגיע לעבודה דומה בחו"ל ולהתקדם. זהו התרגום שיכול לפתוח לכם דלתות רבות כדי לעבור לתפקיד הבא שלכם.
 • מסמכים רפואיים על מנת לקבל טיפול בחו"ל מחייבים מונחים רפואיים ואת האסמכתא הנוטריונית כדי למנוע טעויות אבל גם לשחרר מתביעות שונות על טיפולים רפואיים שגויים.
 • מסמכים לצורך תביעת ביטוח או הגשת תביעה משפטית כלשהי במדינות שונות.

 

תרגום מסמכים מאנגלית לעברית

 

תרגום נוטריוני לאנגלית – שירותי תרגום משפטי

תרגום משפטי הוא תחום שהולך ומתרחב בימינו דווקא משום שהעולם הופך להיות קטן יותר. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מציע שירותי תרגום נוטריוני לאנגלית בכמה שפות, ושירות ייעוץ משפטי מהימן ואחראי. הקשרים עם מוסדות שונים במדינות אחרות יכולים להיראות אחרת לגמרי כשעוברים דרך נוטריון ישראלי שהופך זאת לחוקי ומספק לכם את הייעוץ המשפטי הנדרש. כך תוכלו להבטיח שאתם מקבלים מסמכים אותנטיים שיכירו בהם בכל מדינה בעולם. זה עולה כסף רב מדי להסתמך על שירותי תרגום שאינם מוסמכים לכך.

שירותים שונים שעורך דין מספק לאנשים שנזקקים למסמכים רשמיים יכולים להינתן רק על ידי נוטריון בית שמש. נוטריון מוסמך על ידי המדינה לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום ויושרו האישי אינו מוטל בספק. הוא יכול לנצל את הידע הרחב שלו ואת שיקול הדעת שלו שנשען על ניסיון כדי לעסוק באימות זהות של אדם ותרגום מסמכים מקוריים. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מספק שירותי נוטריון אמינים ואחראיים לכל מי שזקוק לכך לכל מטרה בארץ ובעולם.

 

אילו שירותים נותן נוטריון בית שמש?

 • אם אתם מוטבים או יורשים של צוואה כלשהי ואתם אמורים להציג את עצמכם לפני בית המשפט ועורכי הדין שמיישמים את הצוואה, עליכם להציג אישור שמאמת את הזהות שלכם. לשם כך עליכם להתייצב לפני נוטריון שמאמת את הזהות שלכם וחוקר אם אכן אתם מי שאתם טוענים, ואחר כך מגיש מסמך שמאמת את הזהות שלכם בחותמת ובחתימת הנוטריון שלו. יש לזה השלכות רבות, בעיקר פיננסיות ולגבי זכויות אחרות. דבר זה מחייב מאוד להיות נוטריון מנוסה.
 • מסמכים נוספים שעליכם לתרגם לשפות אחרות או משפות אחרות ואתם חייבים להגיש למוסדות שונים, או לרשויות המדינה או לבית המשפט, חייבים להיות מתורגמים בצורה אמינה אחד לאחד. לאחר התרגום האמין והמדויק שכולל את כל המונחים המשפטיים או הפיננסיים או בתחום המקצועי, או המשפטי, נוטריון חותם על התרגום ובכך מאשר שמדובר במסמכים אמתיים ואותנטיים שאפשר לעשות בהם שימוש בכל הקשר משפטי או בירוקרטי. החתימה מאשרת גם שהמסמך נכון ומדויק.
 • אישור נוטריוני ניתן גם למסמך שמאמת שאדם מסוים נמצא בחיים ועל כן לא מאבד את זכויותיו או לכל מטרה אחרת שצריך לוודא שהוא עדיין חי.

 

נוטריון בית שמש – להיעזר בנוטריון אמין

נוטריון בית שמש הוא אדם אמין ומהימן שניתנה לו הסמכות לחתום על מסמכים חיוניים לכל אחד. לשם כך הוא מנהל הליכי בדיקה כדי לוודא כל מה שנדרש ממנו, מאימות מסמכים ותרגומם ועד אימות זהותו של אדם. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מציע לכם ייעוץ משפטי וחתימה נוטריונית אחראית ואמינה על כל הליך רשמי שנדרש לכם.

עו"ד דרוטמן דובר עברית, אנגלית, פלמית, אפריקנס, בלגית, לטינית והולנדית ברמה גבוהה מאוד, ומציע שירותי תרגום של מסמכים בשפות אלו.

 

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תחומי התמחות נוספים

הגשת ייפוי כוח מתמשך

יש מצבים בחיים שבהם דרושה גישה אנושית ומתחשבת, במיוחד כאשר אנשים נזקקים לעזרה משפטית בנוגע לכשירותם. הגשת ייפוי כוח מתמשך היא אחד המצבים האלה, שבהם חובה להגיש עזרה כזאת למי...

להמשך קריאה

בקשה לאפוטרופסות

אחד הרגעים הנוגעים ללב הוא רגע שבו ברור שאדם אינו יכול עוד לנהל את ענייניו ולכן נזקק לאפוטרופוס. בקשה לאפוטרופסות מוגשת על ידי קרובי משפחה או הרשויות והיא חייבת להיות...

להמשך קריאה

חוזי שכירות

פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר. נולום ארווס סאפיאן. מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו...

להמשך קריאה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר