השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מחפשים עורך דין באיזור ירושלים?

  חלק מהעניינים החשובים ביותר מטופלים בתחילת העסק. לדוגמה, עורך דין בבית שמש מלווה בעלי עסקים בבניית העסק שלהם כך שהוא מוגן בהיבט המשפטי. עורכי דין לעסקים קטנים יכולים לסייע בתהליך ההתאגדות כך שבעלי עסקים חדשים יהיו בטוחים שהעסק שלהם מתחיל על בסיס משפטי חזק. משרד עורכי דין דוד דרוטמן מלווה בעלי עסקים עם שירותי ניהול אסטרטגי ופיננסי וניהול צוותים.

  עורכי דין בבית שמש עם התמחות בדיני תאגידים

  בעלי עסקים זקוקים לליווי של עורכי דין בבית שמש שיסייעו להם להקים את העסק ובהמשך לבנות מעמד של תאגיד. עורך דין עסקי יכול לייעץ ללקוחות מסחריים לקיים אסיפות שנתיות של בעלי מניות, דירקטורים או שותפים כדי לשמור על מעמד התאגיד.

  חוץ מזה, סוגים מסוימים של עסקים חייבים לדעת איך לערוך חוזי עבודה ואיך להחתים עובדים על החוזים, כמו גם לקבל ייעוץ משפטי בכל הנוגע לעריכת הסכמים עסקיים וחתימה עליהם הימנעות מנקיטה בצעדים המשפטיים הנכונים עלולה להיות בעלת השלכות הרות אסון על העסק.

  אם יתבע, ללא ייצוג הולם של עורכי דין בבית שמש, העסק צפוי לפגוע במעמד התאגידי שלו ולחשוף את נושאי המשרה בתאגיד לאחריות אישית.

  קניין רוחני

  לפני שעסק באמת יוצא לדרך, עליו לנקוט בצעדים כדי להגן על הקניין הרוחני שלו. הגנה זו כוללת את שם העסק, הלוגו, שם המותג והיבטים אחרים של העסק שצריכים להיות מוגנים בזכויות יוצרים. לעסקים עשויים להיות נכסים בלתי מוחשיים אחרים שגם עליהם יש להגן, כולל שרטוטים אדריכליים, מכשירים, יצירות ותוכנות מחשב.

  תהליכים עסקיים מסוימים עשויים גם להיות זכאים להגנת עורכי דין בבית שמש בהליכי רישום פטנט. עורכי דין עסקיים יכולים לסייע ללקוחות מסחריים ברכישת רישומי זכויות היוצרים, הפטנטים והסימנים המסחריים הדרושים כדי להגן על היבט חשוב זה של העסק שלהם.

  בשורה התחתונה, לא מתנהלים בלי ליווי משפטי

  למשרד עורכי דין דוד דרוטמן יש ותק של שנים רבות במשפט מסחרי ובדיני חוזים וליטיגציה, והוא ילווה אתכם בהיבט המשפטי של ההתנהלות העסקית שלכם מהקמת העסק, עם שירותים משפטיים שוטפים לאורך כל ההתנהלות העסקית שלכם.

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   אזורי שירות נוספים

   ייפוי כוח מתמשך בית שמש

   לכל אדם בוגר יש את הזכות לנהל את כספו וענייניו בעצמו. אולם לפעמים, היכולת להתנהל באופן עצמאי פוחתת עם ההתבגרות, כתוצאה ממחלה, נכות או תאונה, אבל חשוב להבין שעם חתימה...

   להמשך קריאה

   ייפוי כוח מתמשך בירושלים

   ייפוי כוח מתמשך בירושלים הוא מסמך משפטי המאפשר למישהו לקבל החלטות במקומכם, או לפעול בשמכם, אם אינכם מסוגל לקבל החלטות בעצמך. עורך דין דוד דרוטמן מלווה משפחות ויחידים במצבים של...

   להמשך קריאה

   למה אישור נוטריוני חשוב?

   עבור עסקאות עסקיות בינלאומיות רבות יש צורך באישור נוטריוני. תרגום נוטריוני לאנגלית מספק אישור ותוקף למסמכים, עם אישור של נוטריון, וחתימתו. מסמכים משפטים בינלאומיים חייבים להיות מתורגמים על ידי נוטריון,...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר