השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דיני מקרקעין

כשנדל"ן הופך להיות האופציה השפויה להשקעות זה מובן למה ידע על דיני מקרקעין חיוני יותר מתמיד. כל עסקה שתעשו או שעושים המוסדות שמשקיעים את הכסף שלכם, כל דירה שתשכרו וכל קבלן שבונה מיזם, כל בניין שעובר תמ"א 38, כולם זקוקים לליווי משפטית צמוד וניסוח חוזים ומסמכי משפטיים שייתנו לזה תוקף חוקי. עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן מתמחה בניסוח חוזי מקרקעין שמגנים על הזכויות שלכם בעסקאות המורכבות ביותר לכל מטרה.

 

במה עוסקים דיני מקרקעין?

  • קנייה ומכירה של נכסים שונים למטרות פרטיות ומטרות מסחריות הן פעולות שאסור לעולם לעבור לבד, ללא ליווי משפטי. מלבד החוזה שמעביר לידיכם או מידיכם את הבעלות, חובה לבדוק הרבה לפני כן אם הנכס בבעלות המוכר ואם המכירה נעשית כחוק ולא גוזלת מכם כסף שלכם. עורך הדין בודק את כל הפרטים בטאבו וגם מנסח לכם חוזה שאינו מקפח אתכם ושומר על הכסף שלכם.
  • איתרתם נכס שווה שכדאי להשקיע בו ואתם רוצים להקים בו מיזם מעניין? מישהו צריך לבדוק של מי הקרקע או הנכס, למי יש שם זכויות ומה הרשות המקומית עומדת להרשות לכם לעשות בנכס שלכם על פי תקנות עירוניות כלשהן. כמו כן, יש לקדם את המיזם ברשויות ובוועדות השונות ורק עורכי דין מיומנים יכולים להתמודד עם הביורוקרטיה הזאת ולצלוח מכשולים כאלה.
  • שכירת דירה מחייבת חוזה ביניכם לבין המשכיר או השוכר במקרה שזוהי דירה שלכם. כדי לא להיתקע עם שוכר מהגיהינום ודאו שהחוזה מאפשר לכם להילחץ ממנו בזמן במקרה הצורך.
  • קבלנים שרוצים לחדש מיזמים לפי תמ"א 38 או אם אתם דיירים שמוצע לכם מיזם כזה חייבים להיעזר בעורך דין כדי להבטיח שכל מה שהובטח לכם בשיחות השכנוע אכן יתבצע ובזמן.

 

דיני מקרקעין

 

דיני מקרקעין – עסקאות שחייבות ייעוץ משפטי

כל בעיה שיש לכם כדיירים משותפים אם כבעלי בתים, כיוזמים מיזם נדלן או כמי שזקוקים לנכס ומחפשים לקנות אותו, בעלי קרקע להפשרה או דיירי דיור ציבורי, קבלנים או בונים בית פרטי, כל שלב בעסקה שלכם הוא בתחום דיני מקרקעין ולכן עורך דין ונוטריון דוד דרוטמן ישמח לייעץ לכם ולנסח חוזה מחייב.

 

עו"ד דרוטמן עוסק במגוון היבטים הנוגעים לתחום זה: תמ"א 38, ייצוג מול קבלנים, עסקאות מכר, חוזי שכירות, שירות ליזמים ולמשקיעים ועוד.

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תחומי התמחות נוספים

הגשת ייפוי כוח מתמשך

יש מצבים בחיים שבהם דרושה גישה אנושית ומתחשבת, במיוחד כאשר אנשים נזקקים לעזרה משפטית בנוגע לכשירותם. הגשת ייפוי כוח מתמשך היא אחד המצבים האלה, שבהם חובה להגיש עזרה כזאת למי...

להמשך קריאה

בקשה לאפוטרופסות

אחד הרגעים הנוגעים ללב הוא רגע שבו ברור שאדם אינו יכול עוד לנהל את ענייניו ולכן נזקק לאפוטרופוס. בקשה לאפוטרופסות מוגשת על ידי קרובי משפחה או הרשויות והיא חייבת להיות...

להמשך קריאה

חוזי שכירות

פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר. נולום ארווס סאפיאן. מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו...

להמשך קריאה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר